• Holandsko
  • Utrecht

29*

Základné informácie

  • Nástup: 03.08.2018
  • Dĺžka turnusu: Minimálne 2 mesiace
  • Odmena / mesiac: 1900 €
  • Odmena / turnus: 3800 €
  • Príspevok na cestu: 100 €
  • Spôsob spolupráce: Práca na živnosť
  • Sprostredkovanie: Bez poplatkov
  • Ubytovanie a strava: Zadarmo

Klient

  • Pohlavie: Manželský pár
  • Vek: 73 a 76 rokov
  • Diagnóza: Alzheimer
  • Počet osôb v domácnosti: 2
  • Zvieratá: Nie
  • Popis klienta:

    Manželský pár:
    Žena, 73 rokov, Alzheimer. Je mobilná, ale vyžaduje si asistenciu. Sama vie prejsť len krátke vzdialenosti. Má tendenciu spadnúť, preto je potrebná prítomnosť opatrovateľky. Pani veľmi rada trávi čas von. Má špeciálny elektronický bicykel, na ktorom je sedadlo aj pre opatrovateľku. Pani je bývalá pekárka, preto za pomoci opatrovateľky by sa rada vrátila k tomuto hobby. Pani je rada udržiavaná rada ide aj do spoločnosti. Vo voľnom čase rada trávi čas s ľudmi.
    Muž, 76 rokov, nevyžaduje extra starostlivosť, ale občas býva už zábudlivý, preto je potrebné mu asistovať. Raz do týždňa chodí do domu upratovačka na veľké upratovanie. Momentálne je tam už jedna opatrovateľka, hľadáme ku nej ďalšiu. Opatrovateľky budú pracovať ako tím.

  • Náplň práce:

    Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denne aktivity, jednoduché domáce práce: varenie, upratovanie, pranie, žehlenie, nakupovanie.

Opatrovateľka

  • Pohlavie: Žena
  • Jazyk: Anglický/ holandskýn jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz: Nie je potrebný
  • Fajčenie: Nie
  • Ubytovanie: Dom so záhradou
  • Samostatná izba: Áno, opatrovateľka má samostatný domček v záhrade klienta, s kúpeľňou a kuchyňou
  • Internet: Áno
  • Iné požiadavky:Opatrovateľka by mala byť aktívna-pani rada trávi veľa času von a aj na duobicykli
    Ostatné info:
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
  • POTREBNÉ DOKUMENTY:

    Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.