• Holandsko
  • Amstelveen

Základné informácie

  • Nástup: 08.08.2018
  • Dĺžka turnusu: 2 - 3 mesiace
  • Odmena / mesiac: 1600 €
  • Odmena / turnus:
  • Príspevok na cestu: 100 - 150 Eur
  • Spôsob spolupráce: na živnosť

  • Pohlavie: žena
  • Vek: 50 rokov
  • Diagnóza: rakovina, problémy s mobilitou
  • Počet osôb v domácnosti: 2
  • Zvieratá: 2 mačky

    Žena , 50 rokov, prekonala rakovinu pŕs. Kvôli chemoterapii, ostal jej mozog poškodený. Vie prejsť pár krokov s pomocou, ale inak je odkázaná na invalidný vozík. Je potrebné jej pomáhať z postele na invalidný vozík, do kresla a pod. Mentálne je v poriadku ale má problémy s rozprávanaím, avšak čím viac trénuje tým je to lepšie. Klientka má doma zabezpečenú aj fyzioterapiu, rečovú terapiu a pod, aby sa mohla lepšie zaradiť do života.

  • Náplň práce:

    stimulácia kientky v denných aktivitách, podávanie liekov, pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, pomoc v domácnosti, doprevádzanie dcéry ráno zo školy, varenie, ľahké upratovanie, pranie, občasné nakupovanie.

  • Jazyk: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz: nie je potrebný
  • Fajčenie: nie
  • Ubytovanie: dom
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno
  • Iné požiadavky:
    Ostatné info:
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

    Klientka má 11 ročnú dcéru, ktorá je napriek mladému veku,viac menej samostatná, nevyžaduje nejakú špeciálnu starostlivosť, do školy ráno chodí sama, pooebede ide po ňu opatrovateľka s klientkou. Je potrebné pre ňu variť a prať. Rodina má 2 mačky, stará sa o ne dcéra, len treba dohliadnuť na kŕmenie. Raz do týždňa chodí upratovacia služba.

  • POTREBNÉ DOKUMENTY:

    Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.