Základné informácie

  • Nástup: 28.11.2018
  • Dĺžka turnusu: 2 mesiace (6 týždňov)
  • Odmena / mesiac: 1900 €
  • Odmena / turnus: 3800 Eur
  • Príspevok na cestu: 100 Eur
  • Spôsob spolupráce: na živnosť

Klient

  • Pohlavie: muž
  • Vek: 73
  • Diagnóza: Zlyhávanie obličiek
  • Výška: neuvedená
  • Váha: neuvedená
  • Počet osôb v domácnosti: 3
  • Zvieratá: 2 psy

    Klient je 73 ročný pán, má ochorenie obličiek, preto musí chodiť 3 krát do týždňa na dialýzu do nemocnice. Do nemocnice klient chodí špeciálnym taxíkom, netreba ho voziť. Opatrovateľka má vtedy voľno medzi 10:00 – 16:30. Klient je mentálne stále aktívny, ale fyzicky je oslabený. Minulý rok mal operáciu kolena a malú mozgovú príhodu, ktorá ale nezanechala vážnejšie zdravotné následky. Dokáže sa postaviť na nohy, ale pohybuje sa len s pomocou, na WC chodí sám, ale niekedy potrebuje asistenciu. Von sa pohybuje na vozíku. Má stále pri sebe tlačítko s alarmom, pre prípad ak by spadol a potreboval pomoc.Opatrovateľka ma k dispozícii auto.
    Klient býva v peknom dome s manželkou a 17 ročnou dcérou. Manželka aktívne pracuje. Opatrovateľka má voľno 3 dni v týždni, keď je klient v nemocnici na dialýze a občas aj víkendy. Rodina má 2 psov, preto by mala mať opatrovateľka pozitívny vzťah ku zvieratám. 3 krát do týždňa chodí upratovacia služba, ktorá sa stará aj o psov.

  • Náplň práce:

    osobná starostlivosť, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, prechádzky so psami, pranie, žehlenie.

Opatrovateľka

  • Pohlavie: žena
  • Jazyk: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz: je potrebný
  • Fajčenie: nie
  • Ubytovanie: dom so záhradou
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno
  • Iné požiadavky:
    Ostatné info:
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

    Klient býva v dome s manželkou a 17 ročnou dcérou. Manželka aktívne pracuje. Opatrovateľka má voľno 3 dni v týždni, keď je klient v nemocnici na dialýze a občas aj víkendy. Rodina má 2 psov, preto by mala mať opatrovateľka pozitívny vzťah ku zvieratám. 3 krát do týždňa chodí upratovacia služba, ktorá sa stará aj o psov.

  • POTREBNÉ DOKUMENTY:

    Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.