• Anglicko
  • Ropley

Základné informácie

  • Nástup: 30.08.2018
  • Dĺžka turnusu: 1 mesiac
  • Odmena / mesiac: 1800 €
  • Odmena / turnus:
  • Príspevok na cestu: Jendorázový bonus 150 Eur pri prvom vycestovaní
  • Spôsob spolupráce: na živnosť

  • Pohlavie: žena
  • Vek: 88 rokov
  • Diagnóza: artritída, problémy s mobilitou
  • Počet osôb v domácnosti: 1
  • Zvieratá: mačka

    Klientka trpí artritídou, má problémy s mobilitou, nakoľko utrpela v minulosti množstvo pádov. Momentálne už sama nechodí. je potrebné ju transferovať z postele na vozík, prípade do kresla a podobne. Toaletu vykonáva na WC. K dispozícii je zdvihák. Mentálne je v poriadku, v noci dobre spí, nebudí sa. Potrebuje pomôcť s celkovou osobnou starostlivosťou. Pani je inkontinentá a nosí vložky. Rada číta noviny, počúva rádio alebo pozerá televíziu. Býva vo vidieckej lokalite, takže všetko je dostupné na pešo. Raz do týždňa robí rodina veľký nákup. V prípade, že má opatrovateľka vodičský preukaz a je aktívnou vodičkou, má k dispozícii auto. Pani býva v prístavbe vedľa domu svojho syna. Opatrovateľka má 2 hodiny voľna denne.

  • Náplň práce:

    Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denne aktivity, pomoc v domácnosti: varenie z čerstvých surovín, upratovanie, pranie, žehlenie, ľahké nakupovanie.

  • Jazyk: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz: nie je potrebný, ale je výhodou
  • Fajčenie: nie
  • Ubytovanie: dom
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno
  • Iné požiadavky:
    Ostatné info:
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

    Vodičský preukaz nie je potrebný, ale je výhodou, nakoľko opatrovateľka má k dispozícii auto