• Anglicko
  • Brighton

Základné informácie

  • Nástup: 22.11.2018
  • Dĺžka turnusu: 8 týždňov
  • Odmena / mesiac: 1800 €
  • Odmena / turnus:
  • Príspevok na cestu: Jednorázový príspevok 50 Eur
  • Spôsob spolupráce: na slovenskú živnosť

  • Pohlavie: žena
  • Vek: 88 rokov
  • Diagnóza: Alzheimer a Vaskulárna Demencia
  • Počet osôb v domácnosti: 2
  • Zvieratá: nie

    Žena, 88 rokov, Alzheimer a vaskulárna Demencia. Je mobilná, chodí pomocou chodítka, na záchod chodí sama. Pri chôdzi jej treba asistovať. Občas máva výpadky pamäte a môže byť dezorientovaná. V noci spí dobre, raz za noc ide na WC. Nie je inkontinentá. Pani bola úspešná maliarka, bola ocenená 7 krát ako najlepší umelec v Brightone a Hove. V dome býva s manželom o ktorého sa netreba starať. Keď má opatrovateľka voľno, o klientku sa stará manžel.

  • Náplň práce:

    Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti, varenie, ľahké upratovanie, pripomínanie liekov, pranie, občasné nakupovanie

  • Jazyk: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz: nie je potrebný
  • Fajčenie: nie
  • Ubytovanie: dom so záhradou
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno