13

Základné informácie

  • Nástup: 20.08.2018
  • Dĺžka turnusu: 1 mesiac
  • Odmena / mesiac: 1800 Eur €
  • Odmena / turnus:
  • Príspevok na cestu: 150 Eur
  • Spôsob spolupráce: na slovenskú živnosť

Klient

  • Pohlavie: muž
  • Vek: 80
  • Diagnóza: Parkinson + Demencia
  • Počet osôb v domácnosti: 1
  • Zvieratá: nie

    muž, 80 rokov, Parkinson a začínajúca demencia, žije sám v rodinnom dome. Má zhoršený zrak aj sluch. Občas býva dezorientovaný. Jeho mobilita je obmedzená, ale dokáža sa postaviť, sadnúť si a prejsť sám pár krokov, taktiež vie vyjsť sám po schodoch. Ale rýchlo sa unaví. Na toaletu chodí sám. V noci sa občas budí na toaletu, ale pomoc potrebuje len zriedka. V najbližšej dobe by rodina chcela zaviesť nosenie plienky na noc. Klient má rád country hudbu, rád pozerá šport v TV. Dcéra robí veľké týždenné nákupy online, opatrovateľka robí len ľahké nákupy počas týždňa podľa potreby.

  • Náplň práce:

    Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti, varenie, ľahké upratovanie, pripomínanie liekov, pranie, občasné nakupovanie

Opatrovateľka

  • Pohlavie: žena
  • Jazyk: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz: nie je potrebný
  • Fajčenie: nie
  • Ubytovanie: dom so záhradou
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno