Základné informácie

  • Nástup: 15.07.2018
  • Dĺžka turnusu: 1 mesiac
  • Odmena / mesiac: 1800 €
  • Odmena / turnus: 1800
  • Príspevok na cestu: Jednorázový bonus 150 Eur
  • Spôsob spolupráce: na živnosť

  • Pohlavie: žena
  • Vek: 93 rokov
  • Diagnóza: Demencia
  • Počet osôb v domácnosti: 1
  • Zvieratá: nie

    Klientka je mobilná, chodí s rolátorom, nie je inkontinentná, niekedy býva dezorientovaná. Potrebuje trochu pomoci vo všetkom: osobná hygiena, obliekanie, chodenie. Má niekedy krátkodobú stratu pamäti. V noci nepotrebuje starostlivosť. Je ticha, bezproblémová. Má synovca, ktorý sa o ňu veľmi stará a je nápomocný. Počas prestávky opatrovateľky pacientka nemá problém zostať doma sama. 2 krát týždenne príde Live-out carer a vystrieda opatrovateľku na 5 hodín.

  • Náplň práce:

    Pomoc pri osobnej hygiene, pomoc s obliekaním, sprevádzanie von, podávanie liekov, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, nakupovanie.

  • Jazyk: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz: nie je potrebný
  • Fajčenie: nie
  • Ubytovanie: 3 izbový byt
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno
  • Iné požiadavky:
    Ostatné info:Lokalita Virginia Water, predmestie Londýna
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

    Voľno: 2 hodiny voľno a 2 krát týždenne (5 hodín).

  • POTREBNÉ DOKUMENTY:

    Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, kópia pasu, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním, referencie z predchádzajúcich zamestnaní