• Anglicko
  • Londýn

Základné informácie

  • Nástup: 29.10.2018
  • Dĺžka turnusu: 1 mesiac
  • Odmena / mesiac: 1900 €
  • Odmena / turnus: 1900
  • Príspevok na cestu: Jednorázový bonus na cestu 100 Eur
  • Spôsob spolupráce: na slovenskú živnosť

Klient

  • Pohlavie: muž
  • Vek: 78 rokov
  • Diagnóza: Demencia
  • Počet osôb v domácnosti: 2
  • Zvieratá: mačka

    Muž, 78 rokov, demencia, nedokáže chodiť, už viac menej trávi čas v posteli alebo v kresle pred TV, na dlhšie prechádzky ak mu to dovolí zdravotný stav, používa invalidný vozík. V dome sa nachádza výťah. Klient je komunikatívny, občas máva výkyvy nálad. Je inteligentný, rád sa rozpráva. Používa plienky. Ku klientovi chodia niekoľko krát za deň aj sestry zo sociálnych služieb, ktoré klienta oblečú a umyjú. V dome býva aj jeho manželka, ktorá je veľmi nápomocná. Manželka stále aktívne pracuje. Dom je kompletne zrekonštruovaný, nachádza sa v časti Crystal Palace v Londýne. Opatrovateľka má vlastnú izbu, kúpeľňu, balkón aj TV.

  • Náplň práce:

    Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denne aktivity, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, žehlenie nakupovanie.

Opatrovateľka

  • Pohlavie: žena
  • Jazyk: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz: nie je potrebný
  • Fajčenie: nie
  • Ubytovanie: dvojposchodový dom
  • Samostatná izba: áno, vlastná kúpeľňa, balkón aj TV
  • Internet: áno