• Anglicko
  • Reading

Základné informácie

  • Nástup: 25.09.2018
  • Dĺžka turnusu: 25.9.-1.11.2018
  • Odmena / mesiac: 1800 €
  • Odmena / turnus: 1800 Eur
  • Príspevok na cestu: Jednorázový príspevok 150 Eur pri prvom vycestovaní
  • Spôsob spolupráce: živnosť

Klient

  • Pohlavie: muž
  • Vek: 86
  • Diagnóza: Parkinson
  • Počet osôb v domácnosti: 1
  • Zvieratá: nie

    Klient má začínajúci Parkinson, chôdza s rolátorom. Je inkontinentný, nosí plienky. Mentálne je úplne v poriadku, je veľmi milý a spoločensky. Klient má dcéru, ktorá býva nablízku a je veľmi nápomocná. Dcéra robí nákupy. Pán veľmi dobre spi v noci, nepotrebuje nočnú starostlivosť.

  • Náplň práce:

    Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denne aktivity, pomoc v domácnosti: varenie z čerstvých surovín, upratovanie, pranie, žehlenie.

Opatrovateľka

  • Pohlavie: žena
  • Jazyk: anglický
  • Vodičský preukaz: nie
  • Fajčenie: nie
  • Ubytovanie: zadarmo
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno
  • Iné požiadavky:
    Ostatné info:Opatrovateľka má voľno 2 hodiny denne
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

    Klient býva sám v peknom 4 izbovom dome (Bungalow), Dom ma peknú záhradu a veľmi pekné okolie. Obchody a autobusová zastávka 10 min vzdialenosti od domu

  • POTREBNÉ DOKUMENTY:

    občiansky preukaz, živnostneské oprávnenie, kópia pasu, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním, referencie z predchádzajúcich zamestnaní