• Anglicko
  • Godalming

Základné informácie

  • Nástup: 23.11.2018
  • Dĺžka turnusu: 6 týždňov
  • Odmena / mesiac: 1800 €
  • Odmena / turnus: 1800 €
  • Príspevok na cestu: 150 € pri prvom vycestovaní
  • Spôsob spolupráce: Na živnosť
  • Sprostredkovanie: Bez poplatkov
  • Ubytovanie a strava: Zadarmo

Klient

  • Pohlavie: Žena
  • Vek: 85
  • Diagnóza: Demencia
  • Počet osôb v domácnosti: 2
  • Zvieratá: Áno, pes labrador

    Žena, 85 rokov, Demencia. Obmedzená mobilita, po dome sa pohybuje pomocou chodítka, na vonku používa invalidný vozík. Potrebuje asistenciou pri vstávaní z postele. Väčšinu času trávi v izbe a pozerá TV. Klientka je inkontinentná, používa vložky. Prípadnú nočnú starostlivosť zabezpečuje rodina. Klientka býva vo veľkom dome, kde žije aj jej dcéra s manželom a synom. Opatrovateľka zodpovedá za čistotu len v spálni klientky a v kúpeľni, prípadne použitia kuchyne. Opatrovateľka má vlastný malý apartmán hneď pri dome s vlastnou izbou a sprchou.

  • Náplň práce:

    Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, výmena vložiek, sprevádzanie von, denne aktivity, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, žehlenie.

  • Jazyk: Angličtina na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz: Nie je potrebný
  • Fajčenie: Nie
  • Ubytovanie: Samostatný apartmánový domček
  • Samostatná izba: Áno
  • Internet: Áno
  • Iné požiadavky:
    Ostatné info:
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

    O psa sa netreba starať-zabezpečuje to rodina.

  • POTREBNÉ DOKUMENTY:

    Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.