• Belgicko
  • Malderen

Základné informácie

  • Nástup: 17.09.2018
  • Dĺžka turnusu: 6 mesiacov
  • Odmena / mesiac: 1470 €
  • Odmena / turnus:
  • Príspevok na cestu:
  • Spôsob spolupráce: práca na belgickú pracovnú zmluvu

  • Pohlavie: žena
  • Vek: 74 rokov
  • Diagnóza: Parkinson
  • Počet osôb v domácnosti: 1
  • Zvieratá: malý pes a králik (vonku)

    žena, 74 rokov, robila s manželom v IT firme. Pred 4 rokmi jej diagnostikovali Parkinson. Pri páde si zlomila panvovú kosť, ktorá sa jej zrástla krivo, čo ju trochu obmedzuje v mobilite. Veľa vecí dokáže sama, ale potrebuje na to veľa času. Pani je veľmi inteligentná, má rada aj svoje súkromie. S opatrovateľkou ale rada trávi čas, rada ide spoločne na nákup, pripravuje jedlo, ide na dovolenku (má dom v Španielsku). Po dome sa snaží chodiť aj sama, treba jej asistovať, ale má k dispozícii aj elektrický vozíček. Klientka chodí k fyzioterapeutovi 3 krát do týždňa, jeden deň v týždni chodí do denného centra. Klientka býva vo veľkom dome so záhradou, raz do týždňa chodí upratovacia služba.

  • Náplň práce:

    Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti, pripomínanie liekov, varenie, ľahké upratovanie, pranie, nakupovanie, šoférovanie.

  • Jazyk: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz: je potrebný
  • Fajčenie: nie
  • Ubytovanie: dom so záhradou
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno
  • Iné požiadavky:
    Ostatné info:
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

    Práca na 38 hodín do týždňa.