• Belgicko
  • Kdekoľvek

Základné informácie

  • Nástup:
  • Dĺžka turnusu: minimálne 6 mesiacov
  • Odmena / mesiac: 1600 €
  • Odmena / turnus:
  • Príspevok na cestu:
  • Spôsob spolupráce: belgická pracovná zmluva

Klient

  • Pohlavie: muži aj ženy
  • Vek: 30 - 90 rokov
  • Diagnóza: Rôzne
  • Váha:
  • Počet osôb na opatrovanie: 1-2 osoby
  • Počet osôb v domácnosti: rôzne
  • Zvieratá: áno/nie

    Opatrovaná osoba: klienti sú pacienti s demenciou/Alzheimerom, alebo majú problémy s mobilitou (Skléróza, Svalová dystrofia, čiastočné ochrnutie), potrebujú pomôcť s celkovou starostlivosťou, domácnosťou, treba ich podporiť v spoločenských aktivitách. Do väčšiny domácnosti (v závislosti od diagnózy) chodí každý deň zdravotná sestra a upratovacia služba.
    V prípade záujmu zašlite Váš životopis na information.bestjob@gmail.com a budeme Vás kontaktovať

  • Náplň práce:

    Žena 21 – 60 rokov, ANGLICKÝ/FRANCÚZSKY jazyk na komunikatívnej úrovni min. B2, nefajčiarka, predchádzajúce skúsenosti s opatrovaním, vodičský preukaz JE potrebný, mala by byť empatická, komunikatívna a starostlivá.

Opatrovateľka

  • Pohlavie: žena
  • Jazyk: anglický/francúzsky jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz: je potrebný
  • Fajčenie: nie
  • Ubytovanie: byt/dom
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno