Základné informácie

  • Nástup: 18.12.2018
  • Dĺžka turnusu: 1 mesiac
  • Odmena / mesiac: 2000 €
  • Odmena / turnus: 2000 Eur
  • Príspevok na cestu: 100 EUR
  • Spôsob spolupráce: na živnosť

  • Pohlavie: žena
  • Vek: 65 rokov
  • Diagnóza: Skleróza Multiplex
  • Počet osôb v domácnosti: 1
  • Zvieratá: mačky

    Klientka má pokročilú diagnózu Skleróza Multiplex. Je úplne imobilná, je potrebné ju transférovať pomocou zdvihákov. Klientka je kompletne inkontinentná. Ráno chodia s hygienou pomáhať sestričky. Klientku navštevuje aj fyzioterapeut. Klientka je mentálne v poriadku, je veľmi príjemná, komunikatívna a milá pani. Napriek zdravotnému stavu je aktívna, rada chodí von medzi ľudí. Má auto prispôsobené tomu, aby mohla cestovať s vozíčkom.

  • Náplň práce:

    Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti, varenie, upratovanie, pripomínanie liekov, pranie, nakupovanie, šoférovanie.

  • Jazyk: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz: je potrebný
  • Fajčenie: nie
  • Ubytovanie: dom
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno
  • Iné požiadavky:Klientka žije vo Francúzsku, ale pochádza z Anglicka. Opatrovateľka by maka rozprávať plynule anglicky, ale základy francúzštiny sú výhodou pre bežnú komunikáciu.
    Ostatné info:
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

    Okrem platu, opatrovateľka dostane BONUS 300 Eur: 100 eur cestovné + 100 Eur za sviatky + 100 Eur motivačný bonus