• Holandsko
  • Amsterdam

Základné informácie

  • Nástup: 25.06.2018
  • Dĺžka turnusu: nástupy priebežne, dlhodobo
  • Odmena / mesiac: hodinová mzda je 10,51 Eur brutto €
  • Odmena / turnus:
  • Príspevok na cestu:
  • Spôsob spolupráce: práca na holandskú pracovnú zmluvu
  • Ubytovanie a strava: zabezpečené- 95 Eur/týždeň

Klient

  • Pohlavie: hotely kategórie 4* a 5*
  • Vek:
  • Diagnóza: chyžné
  • Váha:
  • Počet osôb na opatrovanie:
  • Počet osôb v domácnosti:
  • Zvieratá:
  • Popis klienta:

    Pracovná doba: garantovaných minimálne 38 hodín do týždňa
    Turnus: preferuje sa dlhodobá spolupráca, po odpracovaní 7 mesiacov bonus
    Ubytovanie: zabezbečené (95 Eur/týždeň)
    Práca na holandskú pracovnú zmluvu.
    Pracovná pozícia: práca v luxusných hoteloch kategória 4* a 5* v Amsterdame, profesionálne 10 dňové zaškolenie zdarma, možnosť kariérneho rastu, zabezpečená doprava do a z práce, buď taxi alebo verejnou dopravou.

  • Náplň práce:

    ustieľanie postelí, čistenie a upravenie kúpeľní podľa požiadaviek hotela, utieranie prachu, umývanie dlážky.

Opatrovateľka

  • Pohlavie: žena
  • Jazyk: anglický jazyk základy komunikácie
  • Vodičský preukaz: nie je potrebný
  • Fajčenie:
  • Ubytovanie: Kompletne zariadené domčeky pre 4-6 osôb
  • Samostatná izba:
  • Internet: áno
  • Iné požiadavky:
    Ostatné info:
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

    Žena, od 21-60 rokov, anglický jazyk základy komunikácie, reprezentatívne vystupovanie, fyzicky zdatná, bez viditeľných tetovaní a piercingov, chuť pracovať dlhodobo, pozitívny vzťah k upratovaniu.