Základné informácie

  • Nástup: 10.09.2018
  • Dĺžka turnusu: 3 mesiace
  • Odmena / mesiac: 1470 €
  • Odmena / turnus:
  • Príspevok na cestu:
  • Spôsob spolupráce: belgická pracovná zmluva
  • Ubytovanie a strava: ZADARMO

  • Pohlavie: žena
  • Vek: 87
  • Diagnóza: dezorientácia
  • Počet osôb v domácnosti: 1
  • Zvieratá: nie

    žena, 87 rokov, býva dezorientovaná, ale nebol jej diagnostikovaný Alzheimer. Mala otvorené zranenie, preto bola v nemocnici 4 týždne. Teraz je to už lepsšie, len je potrebné to stále sledovať. S radosťou rozpráva všetko svojich deťoch. Klientka je veľmi inteligentná, priateľská. Rada hrá scrabble, rada číta, maľuje, kreslí (má svoj ateliér), prijíma návštevy, chodí na nákupy. Rada robí veci sama, je potrebné si získať jej dôveru. Teraz fajčí jednu cigaretu denne. Opatrovateľka jej pomáha pri chôdzi po schodoch, aby nezvniklo riziko pádu. Klientka nehovorí anglicky veľmi dobre, preto by bolo vhodné aby opatrovateľka ovládala základy komunikácie v holandštine.

  • Náplň práce:

    Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denne aktivity, pripomínanie užívania liekov, varenie, ľahké upratovanie, pranie, žehlenie, nakupovanie.

  • Jazyk: Anglicky jazyk, základy holandštiny
  • Vodičský preukaz: áno
  • Fajčenie: nie
  • Ubytovanie: dom s veľkou záhradou
  • Samostatná izba: ano
  • Internet: áno
  • Iné požiadavky:
    Ostatné info:
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
  • POTREBNÉ DOKUMENTY:

    Práca je na Belgicku prácnu zmluvu. Občiansky preukaz, výpis registra trestov, skúsenosti na podobnej pozícii, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.