• Anglicko
  • Alton

Základné informácie

  • Nástup: 12.11.2018
  • Dĺžka turnusu: flexibilne
  • Odmena / mesiac: 2100 Libier GBP €
  • Odmena / turnus: 2100 Libier GBP
  • Príspevok na cestu: 100 GBP po odpracovní 1 mesiaca
  • Spôsob spolupráce: anglická pracovná zmluva
  • Sprostredkovanie: BEZ POPLATKOV
  • Ubytovanie a strava: ZADARMO

Klient

  • Pohlavie: žena/muž
  • Vek: 40-90 rokov
  • Diagnóza: Demencia, Alzheimer, Imobilita, Parkinson
  • Počet osôb v domácnosti: 1
  • Zvieratá: áno/nie
  • Popis klienta:

    Pacient: osoba vo veku od 60 – 99 rokov. Rôzne diagnózy.
    Bonusy: 28 dní platenej dovolenky, preplácanie sviatkov, kurz opatrovania absolvujete ihneď po príchode ZADARMO- Certifikát “Health Care Assistant” platný v UK, kariérny rast
    Ubytovanie: Počas tréningu a doby čakania na klienta Vám spoločnosť zabezpečí ubytovanie ZADARMO. (v cene sú raňajky)

  • Náplň práce:

    pomoc pri osobnej hygiene, pomoc s obliekaním, sprevádzanie von, podávanie liekov, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, nakupovanie.

Opatrovateľka

  • Pohlavie: žena
  • Jazyk: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz: je výhodou
  • Fajčenie: nie, alebo len mimo domu
  • Ubytovanie: dom/byt
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno
  • Iné požiadavky:
    Ostatné info:
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

    Tréningy: 12.11. a 26.11.

  • POTREBNÉ DOKUMENTY:

    Kombinácia 2 dokladov totožnosti z nasledujúcich: Občiansky preukaz, cestovný pas, vodičský preukaz, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním výhodou, referencie z predchádzajúcich zamestnaní