Best Job company will provide You with the best work opportunities abroad.

Would you like to find exciting and financially stable job abroad?

Do you enjoy working with people? Are you looking for serious and professional approach? Do you need financial stability? You are on the right address!

Best Job will provide you with promptly selected work opportunities as a Live-in carer or Au-pair in Great Britain, Holland, Belgium and other EU countries.  Our company provides job offers for Live-in carers and Au-pairs with best conditions on the market since 2014.

Our main goal is to provide high quality service to our clients and best job offers on a market.  Our continuous effort is focused on an individual support throughout the whole working stay at any time. We don´t charge intermediary fees in the beginning nor at the end and we don´t require long-term commitments from carers. For these reasons we were able to built trustworthy, long lasting relationships with our collaborators.

Don´t hesitate to contact us with any inquiries either through the phone, email or our online registration.

We are looking forward to hearing from you!

NO INTERMEDIARY FEES

NO INTERMEDIARY FEES

Our company guarantees no fees for providing job opportunities. We take care of everything „behind the scenes“ for you and all of it without any intermediary, administrative or handling fee.

BEZ OSOBNEJ NÁVŠTEVY POBOČKY

BEZ OSOBNEJ NÁVŠTEVY POBOČKY

Pre získanie pracovného miesta nie je nutné navštíviť nás osobne v Banskej Bystrici. Všetko vieme vybaviť telefonicky alebo emailom. Samozrejme uvítame aj Vašu osobnú návštevu u nás v kancelárii.

PRÍSPEVOK NA CESTU

PRÍSPEVOK NA CESTU

Naša agentúra Vám hradí náklady na cestu. V prípade letenky do Anglicka je to bonus vo výške 50 Eur, v prípade cesty do Holandska je to 100 až 150 Eur v závislosti od dĺžky turnusu.

UBYTOVANIE A STRAVA ZADARMO

UBYTOVANIE A STRAVA ZADARMO

Opatrovateľka má zadarmo stravu aj ubytovanie v rodine klienta počas celej dĺžky turnusu a to aj v prípade ak má jeden deň do týždňa voľno.

ZORGANIZOVANIE DOPRAVY PRIAMO NA ADRESU KLIENTA

ZORGANIZOVANIE DOPRAVY PRIAMO NA ADRESU KLIENTA

Ak nemáte ešte skúsenosti s cestovaním, alebo máte obavy z cestovania radi Vám pomôžeme. Nájdeme pre Vás letenku, autobusové spojenie, presný itinerár a spoje, ktoré Vás dopravia na adresu. Samozrejmosťou je naša asistencia na telefóne v prípade potreby, alebo nečakaných problémov.

OVERENÉ PRACOVNÉ PONUKY

OVERENÉ PRACOVNÉ PONUKY

Naša agentúra spolupracuje len s overenými partnermi v zahraničí.  Otvorene s nimi komunikujeme o pracovných pozíciách, aby sme pri každej pracovnej ponuke mohli uviesť všetky potrebné a pravdivé informácie. Nakoľko každý klient je iný (rôzna diagnóza, mentalita, charakter), snažíme sa nájsť ku každému klientovi najvhodnejšiu opatrovateľku a čo najviac naplniť požadované kritériá.

VÝBER DĹŽKY TURNUSU

VÝBER DĹŽKY TURNUSU

Naša agentúra má viacero ponúk v rôznych krajinách. U nás si môžete vybrať dĺžku turnusu. Máme ponuky, kde sa dá pracovať len na 4 týždne, ale aj ponuky 3 – mesačného turnusu.

PRESKÚŠANIE JAZYKOVÝCH ZRUČNOSTÍ

PRESKÚŠANIE JAZYKOVÝCH ZRUČNOSTÍ

Poskytujeme bezplatné preskúšanie jazykových znalostí cez telefón. Na základe telefonického pohovoru a komunikácie v cudzom jazyku vieme určiť Vašu úroveň jazyka a na základe toho nájsť vhodnú pracovnú ponuku.

BEZ VIAZANOSTI

BEZ VIAZANOSTI

Našou snahou je spolupracovať s Vami čo najdlhšie, a samozrejmosťou je spokojnosť na obidvoch stranách. Nezaväzujeme Vás k dlhodobej spolupráci žiadnymi sankciami alebo pokutami. Spolupráca je dobrovoľná, a dĺžku turnusu si môžete vybrať ešte pred vycestovaním.

KOMPLETNÝ SERVIS

KOMPLETNÝ SERVIS

Poskytujeme kompletný servis počas celej doby spolupráce. Od vybavenia všetkých formalít, zorganizovania cesty ku klientovi, až po vyplácanie odmeny každý mesiac. Pomáhame pri riešení problémov, máte k dispozícii telefonickú linku 24/7.

KARIÉRNY RAST

KARIÉRNY RAST

Nadobudnutím jazykových a pracovných skúseností Vám zabezpečíme lepšie platené pracovné ponuky.

PRÁCA AJ PRE ZAČIATOČNÍČKY

PRÁCA AJ PRE ZAČIATOČNÍČKY

Ak nemáte predchádzajúce skúsenosti ako opatrovateľka, ponúkame Vám tréning v Anglicku. Najprv absolvujete kurz, získate certifikát, a potom môžete začať pracovať v konkrétnej rodine priamo v Anglicku.