Tel: +421 907 666 225, information.bestjob@gmail.com

REFERENCIE

 

“S agentúrou Best Job mám len pozitívne skúsenosti. Manažéri firmy vždy dodržia, čo sľúbia a môžte kontaktovať ich stále, čo v cudzine určite oceníte. V prípade zmeny stavu klienta alebo podmienok nájdu vhodné riešenie. Vidno, že agentúra má záujem o to, aby sa aj opatrovateľ cítil v práci spokojne a bezpečne.”

S pozdravom Karin K.

 

“Hľadala som na leto brigádu do zahraničia. Najviac na Profesii, kde som porovnávala pracovné podmienky, a tiež požiadavky na uchádzača. Snažila som sa nájsť na internete skúsenosti Slovákov s jednotlivými agentúrami. Bolo toho veľa, niekedy aj protichodné postoje ľudí, tak som sa nakoniec rozhodla pre priame kontaktovanie a stretnutie so zástupcom agentúry Best Job (najviac sa mi páčila ich pracovná náplň a tiež, že nepožadovali šoférovanie v UK). Už po prvom stretnutí zo zástupcom spoločnosti Best Job, som mala veľmi dobrý pocit z poskytnutých informácií a bola som už na 90 % rozhodnutá vycestovať. Po preštudovaní si podkladov k práci a podmienok pracovnej zmluvy som súhlasila. Priznám sa, že som zrazu ani nevedela, na čo by som sa chcela ešte opýtať ohľadom môjho zamestnania. Potom už išlo všetko akosi samo… Zakúpenie letenky, vybavenie výpisu z RT a balenie… Medzitým ma kontaktovala aj anglický zástupca Best Job, čo akosi odbúralo moje možné obavy. Som pri zverenej klientke už 6. týždeň, všetko ide podľa dohodnutých podmienok, stále som v kontakte s oboma agentúrami a som veľmi rada, že som nabrala odvahu a vycestovala. Odporúčam Best Job aj ostatným ženám, ktoré sa nevedia rozhodnúť. Prípadne môžem záujemkyniam poskytnúť aj konkrétne rady, čo nemajú opomenúť, čo je dobré si priniesť a tak podobne… :)”

 Katarina N.

“S agentúrou Best Job mám pozitívne skúsenosti. Vycestovala som s nimi do Anglicka. Prácu mi vybavili do 2 tyždňov, veľmi rýchlo. Preplatili mi letenku a cestu do Anglicka, čo mi veľmi pomohlo na začiatku. Viem, že v prípade núdze, alebo otázok ich môžem aj cez víkend, alebo večer. Vždy mi pomohli a všetko čo som potrebovala vybavili.”

Elena M.

“Pracujem pre agentúru Best Job od Apríla 2015 a zatiaľ som nemala žiadny problém a všetko bolo splnené, ako bolo dohodnuté. Preplatené letenky, výplata načas a keď potrebujete pomoc, tak sa snažia výjsť maximálne v ústrety a snažia sa Vám pomôcť, čím skôr ak to potrebujete, a tiež Vás podporujú ak máte problém. Som veľmi spokojná.”

S pozdravom, Alica V.

“Agentúru Best Job odporúčam. Vycestovala som cez nich do Nemecka. Sú seriózni a vždy keď som potrebovala boli nápomocní. Opatrujem už vyše 15 rokov a s touto agentúrou som zatiaľ veľmi spokojná.”

Viera M.

“S agentúrou Best Job s.r.o. spolupracujem od apríla 2016. Na základe mojich osobných skúseností môžem konštatovať, že je jednou z mála, ktorá má aktívny prístup pri sprostredkovaní zamestnania a vysokú profesionalitu pri riešení akýchkoľvek problémov súvisiacich s pozíciou opatrovateľka v zahraničí. Spoločnosti Best Job prajem i naďalej veľa spokojných „live in” opatrovateliek a klientov v krajinách EÚ.”

Iveta S.

“I started to work with Best Job agency in January 2016.   Best Job is an agency you can trust. They offered me great support all the time. They are understanding and flexible regarding the working periods you choose. And the most important is that Best Job is always keeping its promises. So I am highly recommend their services.”
G.S. from Romania